Zewnętrzny zestaw monitoringu HIKVISION 5x HWT-B150-M + Rejestrator DVR-8CH-4MP + AKCESORIA

W magazynie
SKU
6931847156800(3)
2 073,00 zł

Wysoka rozdzielczość 5MP Lite | Kamery odporne na deszcz i mróz | Zdalny podgląd i odtwarzanie nagrań na telefonie | Zapis nagrań ok. 14 dni | Detekcja ruchu + powiadomienia na aplikacje w telefonie | Montaż kamer na ścianie lub suficie | Doświetlenie w nocy do 20m (IR) |  

Zestaw zawiera:

 • 5 KAMER ANALOGOWYCH O WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI 5MP LITE
 • REJESTRATOR OBSŁUGUJĄCY 8 KAMER ANALOGOWYCH + 4 IP
 • DYSK TWARDY DEDYKOWANY DO MONITORINGU O POJEMNOŚCI 1TB
 • PRZEWÓD SKRĘTKA 100 METRÓW DŁUGOŚCI
 • KOMPLET AKCESORIÓW
 • 2x NAKLEJKA OBIEKT MONITOROWANY

Film do podłączenia i konfiguracji zestawu:

Zestaw do monitoringu 5 MPX - 5 KAMER HIKVISION

Kamera HWT-B150-M, rejestrator DVR-8CH-4MP, dysk 1TB Toshiba S300, przewód CCA 100m

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. to jeden z największych na świecie producentów rozwiązań i produktów CCTV.  Jego produkty używane są w wielu krajach w celu zapewniania bezpieczeństwa zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i budynkach użyteczności publicznej.

Kupując sprzęt od tego producenta otrzymujesz wysokiej jakości urządzenie, które zapewnie bezproblemową pracę na lata.

WYSOKA JAKOŚĆ OBRAZU AŻ 5MPX !

Rozdzielczość kamery to jeden z najważniejszych parametrów które decydują o skuteczności systemu monitoringu. Im jest wyższa tym większe jest zagęszczenie pikseli na nagrywanej scenie.

Może się to okazać się kluczowe przy np. rozpoznaniu twarzy intruza lub numerów tablicy rejestracyjnej.

Kamery na tej aukcji generują obraz bardzo wysokiej jakości 2560 × 1944 pikselidzięki temu możliwa jest ogólna obserwacja, ale również w razie potrzeby można wyciągnąć więcej szczegółów z nagrywanego obrazu.

Kamery w rozdzielczości 5mpx to bardzo popularna opcja przez klientów, którzy nie chcą ponosić bardzo wysokich kosztów instalacji a zarazem otrzymać dobrej jakości sprzęt ze szczegółowym obrazem do obserwacji.

Detekcja ruchu

Kamera może nagrywać w trzech trybach:

 • Nagrywanie po wykryciu ruchu, dzięki temu kamera nagrywa tylko wtedy kiedy coś się dzieje, i nie obciąża zapisem dysku oraz sieci.
 • Praca z harmonogramem wtedy gdy chcesz aby w danym przedziale godzin kamera nagrywała ciągle a np. w nocy po detekcji ruchu.
 • Praca w trybie ciągłym 24 godziny na dobę

Niezależnie od trybu nagrywania możesz ustawić otrzymywanie natychmiastowego powiadomienia o wykrytym ruchu na telefon, lub tablet.

Zewnętrzna obudowa odporna na niskie temperatury i wilgoć

Kamera jest odporna na niskie temperatury i wilgoć. Ma solidną metalową obudowę. Do zastosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Posiada klasę szczelności IP66. Odporna na warunki atmosferyczne deszcze, śnieg, mróz, pył.

Automatyczne doświetlenie obrazu w nocy.

Kamera pracuje w nocy doświetlając obszar do 20 metrów, dzięki temu może nagrywać w ciemności.

System działa samodzielnie, nie wymaga ręcznego przełączenia.

Zapis nagrań 24/7 oraz inteligentne wyszukiwanie

Rejestrator zapisuje nagrania w trybie ciągłym. Po zapełnieniu dysku nadpisuje najstarsze materiały. Pozwala na inteligentne wyszukiwanie nagrań. Np. tylko po detekcji ruchu. Umożliwia odfiltrowanie nagrań, na których nic się nie dzieje.

Wyświetlaj obraz na telewizorze lub monitorze

Rejestrator posiada wbudowane wyjścia HDMI oraz VGA. Pozwalają na zarządzanie rejestratorem lub odtwarzanie nagrań. Rejestrator posiada własne oprogramowanie. Jego konfiguracja nie jest skomplikowana. W komplecie z rejestratorem znajduje się mysz pod USB do sterowania.

Otrzymuj powiadomienia i miej wszystko pod kontrolą

Dzięki bezpłatnej aplikacji Hik-connect możesz w każdej chwili połączyć się z kamerą za pomocą telefonu lub tabletu i sprawdzić czy coś się dzieje. Istnieje możliwość ustawienia kamery tak, aby wysyłała powiadomienie zawsze wtedy gdy wykryje ruch na obserwowanej scenie.

Aplikacja jest bezpłatna i dostępna w języku polskim. Dla komputerów stacjonarnych dostępna jest aplikacja IVMS-4200 (również bezpłatna)

Automatyczne doświetlenie obrazu w nocy.

Kamera pracuje w nocy doświetlając obszar do 20 metrów, dzięki temu może nagrywać w ciemności.

System działa samodzielnie, nie wymaga ręcznego przełączenia.

<img class="msub_k4 mupj_5k mjru_k4 mse2_k4 mp7g_f6 mq1m_0 mj7u_0 m7er_k4 lazyloaded" src="https://a.allegroimg.com/original/116b0d/948eb133483aa637c7c7b7f58fe7/Kompletny-zestaw-HIKVISION-MONITORING-5-KAMER-5MP-Cechy-dodatkowe-Kamera-WIFI-do-monitoringu-przemyslowego-Kamery-zewnetrzne-Kamery-wewnetrzne-Systemy-zabezpieczen-monitoring-domu-firmy-sklepu-magazynu-parkingu-Zestaw-do-monitoringu-Monitoring-Kamery-monitoringu-System-monitoringu-Zestaw-monitoringu-na-smartfona-monitoring-z-nagrywarka-Monitoring-wizyjny-Zestaw-monitoringu-z-detekcja-ruchu-System-monitoringu-z-dyskiem" sizes="100vw" srcset="https://a.allegroimg.com/s360/116b0d/948eb133483aa637c7c7b7f58fe7/Kompletny-zestaw-HIKVISION-MONITORING-5-KAMER-5MP-Cechy-dodatkowe-Kamera-WIFI-do-monitoringu-przemyslowego-Kamery-zewnetrzne-Kamery-wewnetrzne-Systemy-zabezpieczen-monitoring-domu-firmy-sklepu-magazynu-parkingu-Zestaw-do-monitoringu-Monitoring-Kamery-monitoringu-System-monitoringu-Zestaw-monitoringu-na-smartfona-monitoring-z-nagrywarka-Monitoring-wizyjny-Zestaw-monitoringu-z-detekcja-ruchu-System-monitoringu-z-dyskiem 360w,https://a.allegroimg.com/s720/116b0d/948eb133483aa637c7c7b7f58fe7/Kompletny-zestaw-HIKVISION-MONITORING-5-KAMER-5MP-Cechy-dodatkowe-Kamera-WIFI-do-monitoringu-przemyslowego-Kamery-zewnetrzne-Kamery-wewnetrzne-Systemy-zabezpieczen-monitoring-domu-firmy-sklepu-magazynu-parkingu-Zestaw-do-monitoringu-Monitoring-Kamery-monitoringu-System-monitoringu-Zestaw-monitoringu-na-smartfona-monitoring-z-nagrywarka-Monitoring-wizyjny-Zestaw-monitoringu-z-detekcja-ruchu-System-monitoringu-z-dyskiem 720w,https://a.allegroimg.com/s1024/116b0d/948eb133483aa637c7c7b7f58fe7/Kompletny-zestaw-HIKVISION-MONITORING-5-KAMER-5MP-Cechy-dodatkowe-Kamera-WIFI-do-monitoringu-przemyslowego-Kamery-zewnetrzne-Kamery-wewnetrzne-Systemy-zabezpieczen-monitoring-domu-firmy-sklepu-magazynu-parkingu-Zestaw-do-monitoringu-Monitoring-Kamery-monitoringu-System-monitoringu-Zestaw-monitoringu-na-smartfona-monitoring-z-nagrywarka-Monitorin

Producenci

Hikvision
Ezviz
Satel
Dahua
Pulsar
Seagate
Imou
Tp-Link
Bitner
Western Digital
Uniview
Ubiquiti
Noxel
DSC
AMC
Cudy
Toshiba
Getfort
Hikmicro
Hilook by Hikvision
Reolink
Taio
Pixfra


 • Promocyjne
 • Najnowsze
Zewnętrzny zestaw monitoringu HIKVISION 5x HWT-B150-M + Rejestrator DVR-8CH-4MP + AKCESORIA