Rejestratory sieciowe

Poszukujesz niezawodnych podzespołów, które pozwolą Ci skompletować własny system dozoru wizyjnego? Nasz sklep internetowy oferuje wszechstronne rejestratory IP, które stanowią fundament solidnego systemu monitoringu cyfrowego. Zapewniamy szeroki wybór urządzeń sieciowych oraz hybrydowych cenionych marek, m.in. Hikvision, czy Dahua, a także Hilook. Sprawdź naszą ofertę zaawansowanych rozwiązań umożliwiających sprawne zarządzanie oraz archiwizację danych z 2, 4, a nawet 8 kamer wideo.

Czytaj więcej

Rejestratory IP o najwyższej wydajności – serce domowego i firmowego monitoringu

Aby telewizja przemysłowa działała sprawnie, niezbędne są urządzenia do zapisywania danych. Rejestrator kamer IP to sprzęt, który służy do nagrywania i zarządzania obrazem z monitoringu cyfrowego. Oferują szereg zaawansowanych funkcji oraz możliwości hybrydowych. Wyróżniają się spośród innych dostępnych rozwiązań wysoką wydajnością w zakresie obsługi różnych systemów dozoru wizyjnego.

Czym charakteryzuje się dobry rejestrator monitoringu IP?

Dostępne w naszej ofercie urządzenia zostały zaprojektowane tak, aby obsługiwać kamery IP o wysokiej rozdzielczości, a więc Full HD, 4K, a nawet większej. Pozwalają one na nagrywanie wideo w wysokiej jakości, co jest kluczowe w monitoringu wewnętrznym oraz zewnętrznym z uwagi na wierne odwzorowanie wszystkich detali. Produkowane przez marki Dahua oraz Hikvision rejestratory mogą również obsługiwać większą ilość kamer jednocześnie w porównaniu do standardowych urządzeń. Dzięki swojej elastyczności doskonale sprawdzają się w rozległych systemach obejmujących 8 kamer i więcej.

Zaawansowane funkcje sieciowe, skalowalność oraz bezpieczeństwo danych z kamer

Jednocześnie, każdy zakupiony u nas rejestrator monitoringu IP zapewnia szereg rozbudowanych funkcji sieciowych, umożliwiających zdalny dostęp do systemu poprzez aplikacje mobilne lub przeglądarki internetowe. Umożliwia to użytkownikom śledzenie obrazu z kamer z każdego miejsca i w dowolnym czasie.

Urządzenia tradycyjne oraz hybrydowe wyposażone są w zaawansowane mechanizmy zabezpieczania danych, takie jak szyfrowanie, autoryzacja użytkowników czy tworzenie kopii zapasowych, pozwalające chronić nagrane materiały przed nieautoryzowanym dostępem lub utratą. Proponujemy podzespoły elastyczne, które w zależności od potrzeb możesz łatwo rozbudować o dodatkowe funkcje, dyski twarde lub kamery IP, stosowanie do dynamicznie rozwijających się potrzeb monitoringu.

Jaki rejestrator monitoringu dla 8 kamer wybrać?

Coraz częściej zachodzi potrzeba pokrycia nadzorem wizyjnym dużych obszarów terenu. Wybierając odpowiedni rejestrator monitoringu dla 8 kamer lub ich większej liczby warto uwzględnić kilka czynników. Na rynku działa szereg renomowanych firm oferujących wysokiej jakości urządzenia IP oraz hybrydowe, m.in. Dahua, Hikvision, HiLook oraz wiele innych. O czym w szczególności warto pamiętać?

 1. Upewnij się, że rejestrator obsługuje interesującą Cię rozdzielczość, która Cię interesuje. 
 2. Sprawdź, czy wybrane urządzenie jest kompatybilne z kamerami IP, które posiadasz lub które planujesz zakupić. 
 3.  Zwróć uwagę na dodatkowe opcje, np. zdalny dostęp przez aplikacje mobilne, obsługę chmury, czy integracje z systemami alarmowymi, zastanawiają się, które z tych funkcji są dla Ciebie istotne. 
 4.  Zastanów się, ile miejsca potrzebujesz na przechowywanie nagrań. Rejestratory IP do monitoringu wyposażane są w dyski o różnej pojemności wpływającej na czas przechowywania nagrań.

Rejestrator hybrydowy – czym jest i jak działa?

W naszej ofercie znajdziesz również wydajne rozwiązania do rozbudowanych zestawów telewizji przemysłowej. Rejestrator hybrydowy to urządzenie, które umożliwia integrację różnych typów monitoringu w jednym systemie. Pozwala na elastyczne konfigurowanie systemów CCTV, łącząc kamery analogowe, IP (sieciowe) oraz modele HD-SDI (High Definition Serial Digital Interface). Dzięki przekształcaniu analogowego sygnału wideo na cyfrowy umożliwia równoczesne nagrywanie obrazu z różnych typów kamer w tym samym formacie. Potrzebujesz wsparcia w zakresie wyboru odpowiednich podzespołów? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych doradców!

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. NVR-4CH-4MP/4P REJESTRATOR IP 4MP 4-KANAŁOWY Z ZASILANIEM POE DETEKCJA CZŁOWIEK/POJAZD HILOOK BY HIKVISION

  Inteligentna klasyfikacja człowiek / pojazd
  Filtr fałszywych alarmów zwierzęta / liście
  Obsługa do 4 kamer IP do 4MP
  Wbudowany zasilacz PoE - zasilanie kamer bezpośrednio z rejestratora
  Najlepsza Kompresja wideo H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264
  Aplikacja na telefon dzięki której można połączyć się z monitoringiem przez internet
  Możliwość podłączenia do monitora lub  TV (HDMI+VGA)

  303618773
  Promocja 304,00 zł Najniższa cena z 30 dni 310,00 zł Cena regularna 325,00 zł
 2. NVR-8CH-4MP/8P REJESTRATOR IP 4MP 8-KANAŁOWY Z ZASILANIEM POE DETEKCJA CZŁOWIEK/POJAZD HILOOK BY HIKVISION

  Inteligentna klasyfikacja człowiek / pojazd
  Filtr fałszywych alarmów zwierzęta / liście
  Obsługa do 8 kamer IP do 4MP
  Wbudowany zasilacz PoE - zasilanie kamer bezpośrednio z rejestratora
  Najlepsza Kompresja wideo H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264
  Aplikacja na telefon dzięki której można połączyć się z monitoringiem przez internet
  Możliwość podłączenia do monitora lub  TV (HDMI+VGA)

  303618775
  Promocja 424,00 zł Najniższa cena z 30 dni 389,00 zł Cena regularna 469,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Producenci

Hikvision
Ezviz
Satel
Dahua
Pulsar
Seagate
Imou
Tp-Link
Bitner
Western Digital
Uniview
Ubiquiti
Noxel
DSC
AMC
Cudy
Toshiba
Getfort
Hikmicro
Hilook by Hikvision


Noxel – sklep z zabezpieczeniami

Skuteczny monitoring, podobnie jak nowoczesny system alarmowy, to niezmiennie podstawowe elementy zabezpieczenia zarówno firmy, jak i prywatnej posesji. Nasz internetowy sklep z kamerami, systemami alarmowymi oraz akcesoriami do monitoringu oferuje dostęp do tysięcy produktów topowych marek, m.in. Hikvision, Dahua, Satel, w przystępnych cenach. Oprócz tego zapewniamy również fachowe doradztwo, pomagając wybrać urządzenia najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Czytaj więcej

Internetowy sklep z kamerami – dlaczego warto wybrać Noxel?

Od lat śledzimy zmieniające się trendy w branży telewizji przemysłowej oraz systemów alarmowych. Dzięki temu w naszym internetowym sklepie oferujemy szeroki wybór nowoczesnych kamer, zaawansowanych technologicznie rejestratorów oraz alarmy renomowanych firm. W ofercie znajdziesz zarówno inteligentne kamerki Wi-Fi, nagrywające obraz w doskonałej rozdzielczości, jak i urządzenia PoE, umożliwiające budowę systemu CCTV na podstawie sieci kablowych. Uzupełnieniem katalogu są m.in.:

 • - wysokiej klasy wideodomofony,

 • - akcesoria do alarmów i monitoringu,

 • - rozwiązania z dziedziny smart home,

 • - urządzenia sieciowe i internetowe,

 • - szafy rack.

To także niezbędne okablowanie czy pamięci masowe.

Profesjonalne systemy CCTV dla domu i biura

Wspieramy Cię niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać podgląd na przydomowe podwórko, zabezpieczyć wnętrze domu czy zapewnić monitoring biura, firmowego parkingu, placu bądź magazynu. Niezawodne i nowoczesne rozwiązania dostępne w naszym internetowym sklepie z kamerami pozwolą Ci zwiększyć bezpieczeństwo na prywatnej posesji, w siedzibie przedsiębiorstwa oraz tam, gdzie jego poprawa ma najwyższy priorytet.

Kamery IP, zestawy do monitoringu i wiele więcej

Rozwój nowoczesnych technologii zrewolucjonizował rynek alarmów i telewizji przemysłowej. Inteligentne rozwiązania, takie jak kamerki z czujnikiem ruchu czy systemy alarmowe współpracujące z urządzeniami smart home, pozwalają na pełną automatyzację urządzeń z zakresu bezpieczeństwa. Bez względu na to, czy chcesz stworzyć prosty domowy monitoring czy składający się z kilkudziesięciu urządzeń system CCTV, odwiedź nasz internetowy sklep z kamerami i skorzystaj ze wsparcia profesjonalistów już teraz.

 • Promocyjne
 • Najnowsze