Monitoring analogowy

Monitoring analogowy

Szukasz sprawdzonego sposobu, by zapewnić bezpieczeństwo na posesji, w domu lub w przedsiębiorstwie? Poznaj nasze markowe zestawy do monitoringu analogowego dostępne w ofercie sklepu Noxel.pl. Kategoria oferuje szeroki wybór gotowych systemów telewizji przemysłowej TVI, AHD, CVI oraz CVBS, zaprojektowanych z myślą o prowadzeniu kompleksowego nadzoru wizyjnego i bezpieczeństwie w różnych środowiskach.

W ramach naszej bogatej regularnie poszerzanej oferty pragniemy zaoferować najwyższą jakość oraz wydajność analogowego monitoringu. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc w wyborze zestawów w pełni dopasowanych do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników.

Czytaj więcej

Jak działa monitoring analogowy?

Prosta konfiguracja oraz uniwersalne zastosowanie to bezsprzecznie kluczowe korzyści płynące z wyboru urządzeń oferowanych w tej kategorii. Zestawy monitoringu analogowego wykorzystują tradycyjne kamery do nagrywania obrazu, który następnie jest przesyłany za pomocą kabli do rejestratora wideo (DVR - Digital Video Recorder). Niezależnie od tego, czy postawisz na zestaw monitoringu TVI, CVI czy zdecydujesz się na wariant AHD lub wybierzesz system w wersji CVBS, w skład kompletu zawsze wchodzi kilka głównych elementów:

analogowej, przekazując go do rejestratora, 
okablowanie – w tradycyjnych systemach sygnał z kamer jest przesyłany do urządzenia rejestrującego za pomocą kabli. Zazwyczaj stosuje się przewody koncentryczne o odpowiednio wysokiej przepustowości, 
rejestrator wideo DVR – odbiera sygnał z kamer, przetwarza go i zapisuje na twardym dysku lub innych nośnikach danych. W przypadku zestawów monitoringu analogowego DVR przekształca sygnał na cyfrowy, dzięki czemu można obejrzeć obraz na monitorze, przechowywać nagrania oraz zarządzać nimi, 
dodatkowe akcesoria – np. dysk twardy do zapisywania danych, zasilacz, wtyki wizyjne/zasilania, mysz lub klawiatura, a także elementy montażowe. 

Zaletą analogowych zestawów monitoringu TVI, CVI oraz innych jego wariantów jest przede wszystkim prosta instalacja. Jest to sprzęt niezwykle łatwy również w użytkowaniu, co okazuje się szczególnie istotne dla osób, które nie są specjalistami w dziedzinie CCTV i czy technologii informatycznych. Na uwagę zasługuje również przystępna cena – za wysokiej klasy zestaw monitoringu AHD lub CVBS zapłacisz znacznie mniej niż za ich cyfrowe odpowiedniki. W naszej ofercie dostępna jest także duża liczba urządzeń i akcesoriów, co ułatwi Ci rozbudowę systemu w dowolnym momencie.

Zestawy monitoringu analogowego: wysoka jakość obrazu i doskonała wydajność

Nie ulega wątpliwości, że jakość rejestrowanego obrazu to jeden z kluczowych czynników warunkujących wybór systemu telewizji przemysłowej. Oferowane przez nas zestawy do monitoringu analogowego to synonim doskonałej rozdzielczości oraz niezawodności. Każdy komplet zapewnia nie tylko doskonałą jakość wizualną, ale także sprawne działanie, gwarantując kompleksowy nadzór w różnych warunkach.

TVI, CVI, ADH czy CVBS? Jaki zestaw do monitoringu analogowego wybrać?

Każdy z oferowanych przez nas kompletów do CCTV wyróżnia się zaawansowanymi funkcjami, które czynią go odpowiednim do pracy w określonych warunkach. Znajdziesz u nas zarówno bardzo popularny zestaw monitoringu CVI czy CVBS, jak i inne systemy, przygotowane z myślą o zróżnicowanych oczekiwaniach i środowiskach.

1. Dozór wizyjny TVI – gwarantuje wysoką rozdzielczość, umożliwiającą szczegółowy nadzór w różnych warunkach i lokalizacjach. 
2. Analogowy monitoring AHD – odpowiedni dla firm, charakteryzuje się doskonałą jakością obrazu HD, idealną zarówno dla zastosowań wewnątrz, jak i na zewnątrz. 
3. Telewizja przemysłowa CVI – nagrywa wyraźny obraz w rozdzielczości HD, umożliwiając bezproblemowy nadzór w czasie rzeczywistym. 
4. Zestaw monitoringu CVBS – przystępny cenowo, dostarczający podstawową jakość obrazu, dedykowany dla osób poszukujących prostych rozwiązań CCTV. 

Wybierz odpowiedni monitoring dla Twoich potrzeb

Jesteśmy przekonani, że w naszej bogatej ofercie znajdziesz odpowiednie rozwiązania dla siebie. Poznaj nasze zestawy do monitoringu analogowego TVI, CVI, CVBS oraz AHD i wybierz system dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb lub skorzystaj ze wsparcia naszych doradców. Bezpieczeństwo i kompleksowy nadzór są na wyciągnięcie ręki dzięki telewizji przemysłowej od Noxel.pl!

Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 1-10 z 46

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. DVR-4CH-5MP REJESTRATOR DO 4 KAMER TURBO HD DETEKCJA CZŁOWIEK/POJAZD HILOOK BY HIKVISION

  369,00 zł

  Inteligentna klasyfikacja człowiek / pojazd
  Filtr fałszywych alarmów zwierzęta / liście
  Obsługa do 4 kamer TurboHD + dodatkowo 2 kamery IP
  Najlepsza Kompresja wideo H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264
  Obsługa kamer w standardzie wideo HDTVI/AHD/CVI/CVBS/IP
  Aplikacja na telefon dzięki której można połączyć się z monitoringiem przez internet
  Możliwość podłączenia do monitora lub  TV (HDMI+VGA)

  Dowiedz się więcej
 2. DVR-8CH-5MP REJESTRATOR DO 8 KAMER TURBO-HD DETEKCJA CZŁOWIEK/POJAZD HILOOK BY HIKVISION

  540,00 zł

  Inteligentna klasyfikacja człowiek / pojazd
  Filtr fałszywych alarmów zwierzęta / liście
  Obsługa do 8 kamer TurboHD + dodatkowo 4 kamery IP
  Najlepsza Kompresja wideo H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264
  Obsługa kamer w standardzie wideo HDTVI/AHD/CVI/CVBS/IP
  Aplikacja na telefon dzięki której można połączyć się z monitoringiem przez internet
  Możliwość podłączenia do monitora lub  TV (HDMI+VGA)

  Dowiedz się więcej
Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 1-10 z 46

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Producenci

Hikvision
Ezviz
Satel
Dahua
Pulsar
Seagate
Imou
Tp-Link
Bitner
Western Digital
Uniview
Ubiquiti
Noxel
DSC
AMC
Cudy
Toshiba
Getfort
Hikmicro
Hilook by Hikvision
Reolink
Taio


 • Promocyjne
 • Najnowsze