Akcesoria

Akcesoria

Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 1-10 z 44

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Uniwersalna szuflada rack 4U

  243,44 zł

  Szuflada rack 4U została stworzona z solidnej blachy, w celu przechowywania/montowania dodatkowych elementów w szafach RACK. Zastosowanie solidnej obudowy zamykanej na kluczyk dostęp do sprzętu będzie ograniczony, a sam sprzęt znajdował się będzie w odpowiednio wentylowanym i suchym środowisku. Instalacja dzięki temu wyglądać będzie schludnie, zapewniając jednocześnie łatwy dostęp do urządzeń i ich stanu dzięki szklanej szybie w drzwiczkach.

  Dowiedz się więcej
 2. Patchpanel 48 portowy kat. 5e

  139,00 zł

  Patchpanel 48 portowy, kategorii 5e, stworzony do montażu w szafach RACK. Pozwala na zakończenie struktury okablowania w szafach. Patchpanel posiada standardowe wymiary do szaf 19″ i wysokość 2U. Każde złącze jest numerowane, wewnątrz listwa ze złączami zamontowanymi pionowo. Zastosowanie patchpanelu umożliwia podłączenie okablowania wychodzącego z szafy z tym, które zainstalowane jest w szafie i łączy kolejne urządzenia.

  Dowiedz się więcej
 3. Uniwersalna metalowa półka do szafy rack o głębokości do 600mm

  45,00 zł

  Półka doczołowa przeznaczona do szaf stojących o głębokości do 600mm Rack 19″. Została wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej w kolorze czarnym. Nośność półki to maksymalnie 20 kilogramów. Zastosowanie perforowania, ułatwia przepływ powietrza w urządzeniu co chroni urządzenie przed przegrzaniem, zmniejsza to ryzyko usterek i utraty wydajności systemu. Półka montowana jest przy użyciu śrub.

  Dowiedz się więcej
 4. Uniwersalna metalowa półka do szafy rack o głębokości do 450mm (kolor: szary)

  39,00 zł

  Półka doczołowa przeznaczona do szaf stojących o głębokości do 450mm Rack 19″. Została wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej w kolorze szarym. Nośność półki to maksymalnie 20 kilogramów. Zastosowanie perforowania, ułatwia przepływ powietrza w urządzeniu co chroni urządzenie przed przegrzaniem, zmniejsza to ryzyko usterek i utraty wydajności systemu. Półka montowana jest przy użyciu śrub.

  Dowiedz się więcej
 5. Uniwersalna szuflada do szafy rack 2U

  196,80 zł

  Szuflada rack 2U została stworzona z solidnej blachy, w celu przechowywania/montowania dodatkowych elementów w szafach RACK. Zastosowanie solidnej obudowy zamykanej na kluczyk dostęp do sprzętu będzie ograniczony, a sam sprzęt znajdował się będzie w odpowiednio wentylowanym i suchym środowisku. Instalacja dzięki temu wyglądać będzie schludnie, zapewniając jednocześnie łatwy dostęp do urządzeń i ich stanu dzięki szklanej szybie w drzwiczkach.

  Dowiedz się więcej
Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 1-10 z 44

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Producenci

Hikvision
Ezviz
Satel
Dahua
Pulsar
Seagate
Imou
Tp-Link
Bitner
Western Digital
Uniview
Ubiquiti
Noxel
DSC
AMC
Cudy
Toshiba
Getfort
Hikmicro
Hilook by Hikvision
Reolink
Taio
Pixfra


 • Promocyjne
 • Najnowsze