Monitoring IP

Monitoring IP

Telewizja przemysłowa stała się obecnie kluczowym elementem systemów bezpieczeństwa nie tylko w firmach, ale także na prywatnych posesjach. Jeśli chcesz zabezpieczyć swój dom lub biznes przed włamaniami, odstraszyć intruzów i mieć stały podgląd na to, co dzieje się na terenie posesji czy przedsiębiorstwa, wewnętrzny lub zewnętrzny monitoring bezprzewodowy Wi-Fi to jedna z naszych sprawdzonych propozycji. W tej kategorii znajdziesz również kamery IP działające w technologii PoE, gotowe zestawy CCTV, urządzenia zapisujące obraz, a także bogaty wybór osprzętu i akcesoriów do monitoringu IP. Wykorzystaj najnowocześniejsze technologie i zwiększ poziom bezpieczeństwa w swoim domu lub biurze!

Czytaj więcej

Monitoring IP – nowoczesne rozwiązania w służbie bezpieczeństwu

Wielu klientów pyta nas o to, dlaczego warto wybierać systemy telewizji przemysłowej projektowane na bazie nowoczesnych rozwiązań. Powodów, dla których warto zadbać o swoje bezpieczeństwo, jest wiele, a zaawansowany technologicznie monitoring IP pozwala jeszcze lepiej wykorzystać potencjał systemów CCTV. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na kamery bezprzewodowe działające na Wi-Fi, czy postawisz na urządzenia sieciowe w standardzie PoE (Power over Ethernet), Twój wewnętrzny lub zewnętrzny cyfrowy system do monitorowania pozwoli Ci jeszcze skuteczniej zadbać o bezpieczeństwo Twoje oraz Twoich najbliższych.

Wielką zaletą urządzeń PoE, podobnie jak kamer bezprzewodowych, umożliwiających monitoring na Wi-Fi jest ich błyskawiczna konfiguracja. Dostępne w naszym sklepie zestawy od cenionych producentów, takich jak Dahua, Hikvision czy HiLook, projektowane są w systemie Plug and Play, dzięki czemu są gotowe do użycia natychmiast po wyjęciu z opakowania. Jednocześnie, dzięki wykorzystaniu cyfrowego zapisu danych, systemy CCTV IP Wi-Fi oraz PoE umożliwiają nagrywanie obrazu w doskonałej jakości, a także zapisywanie wielu terabajtów materiału na pojemnych dyskach twardych.

Jak wybrać monitoring CCTV IP dla domu lub firmy?

Zastanawiasz się, jak wybrać gotowy system do monitorowania lub kamery zewnętrzne dla Twojego domu bądź firmy? Oferujemy szeroki wybór zaawansowanych rozwiązań z dziedziny CCTV IP, pozwalających zaprojektować zarówno najprostszy, jak i najbardziej niestandardowy monitoring WiFi/PoE. Wybierając kamery oraz osprzęt, warto zwrócić uwagę na kluczowe parametry systemu telewizji przemysłowej, takie jak:

    • jakość obrazu – wybierając bezprzewodowe kamery do monitoringu IP, postaw na urządzenia umożliwiające zapis w rozdzielczości co najmniej Full HD, gwarantującej doskonałą widoczność wszystkich detali,

  • liczba kamer – w naszym sklepie znajdziesz gotowe zestawy CCTV IP, liczące od 1 do 8 kamer, które pozwolą Ci zapewnić maksymalne pokrycie terenu,

  • standard łączności – oferujemy zarówno bezprzewodowe urządzenia do monitoringu na Wi-Fi, jak i kamery PoE, wymagające podłączenia do sieci LAN,

  • oświetlacz IR – w systemy na podczerwień warto wyposażyć się wówczas, gdy chcesz, by kamery rejestrowały obraz także w nocy,

  • system detekcji ruchu – dzięki niemu Twój zewnętrzny lub wewnętrzny system CCTV IP rozpocznie nagrywanie niezwłocznie po wykryciu ruchu.

Monitoring IP zewnętrzny: Wi-Fi a PoE

Wybierając zestaw telewizji przemysłowej działający na bazie połączeń internetowych, warto odpowiedzieć sobie na pytanie o to, w jaki sposób kamery mają łączyć się z rejestratorem. Monitoring zewnętrzny Wi-Fi wykorzystuje rozwiązania bezprzewodowe, dzięki czemu nie wymaga instalacji żadnych przewodów, jednak warunkiem jego działania na dużym obszarze jest zapewnienie odpowiednio silnego sygnału sieciowego. Z kolei monitorowanie IP PoE wymaga zasilania przez skrętkę internetową. Zaletami tego drugiego rozwiązania niewątpliwie są szybszy przesył danych oraz niezależność systemu CCTV od sieci, warto jednak pamiętać, że jego wybór wiąże się z dodatkową inwestycją w okablowanie.

Nowoczesne bezprzewodowe zestawy do monitoringu dla ochrony osób i mienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą kamer oraz gotowych zestawów telewizji przemysłowej. Skompletuj swój wewnętrzny lub zewnętrzny monitoring CCTV IP i ciesz się doskonałą jakością obrazu oraz błyskawicznym transferem danych. Nie wiesz, na które urządzenia Wi-Fi lub PoE postawić? Skontaktuj się z nami i skorzystaj ze wsparcia ekspertów Noxel – pomożemy Ci skompletować system w pełni dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 1-10 z 44

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 1-10 z 44

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Producenci

Hikvision
Ezviz
Satel
Dahua
Pulsar
Seagate
Imou
Tp-Link
Bitner
Western Digital
Uniview
Ubiquiti
Noxel
DSC
AMC
Cudy
Toshiba
Getfort
Hikmicro
Hilook by Hikvision
Reolink
Taio


  • Promocyjne
  • Najnowsze