System bezpieczeństwa Imou

Producent

ImouImou
Brak w magazynie
SKU
home security system
999,00 zł

System alarmowy Imou

Wszechstronna ochrona z pokryciem całego domu
Hub alarmowy IMOU ZigBee 3.0 łączy ochronę całego domu z dostępem do 32 jednostek. Łatwa w użyciu aplikacja Imou Life umożliwia otrzymywanie powiadomień o uruchomieniu systemu, aktywację i dezaktywację trybów alarmowych, monitorowanie wszystkich urządzeń, dzięki czemu zawsze będziesz wiedzieć, kiedy wykryto aktywność w Twoim domu.

Twoja pierwsza linia obrony
Gdy ktoś otwiera drzwi, czujnik kontaktowy na drzwiach rozsuwa się, a czujnik ruchu na podczerwień IMOU w rogu może również wykryć ruch. Te dwa urządzenia uruchomią alarm w centrali alarmowej i aplikacji, gdy system bezpieczeństwa jest uzbrojony, dzięki czemu będziesz wiedzieć, co się stanie w czasie rzeczywistym.

Zapewnij spokojne, zdrowe i wygodne życie
Podczas ćwiczeń w salonie przycisk alarmowy Imou zapewni ci spokój ducha, ponieważ możesz uzyskać natychmiastową pomoc, naciskając przycisk alarmowy. Urządzenie uruchomi również alarm, a alarm pomocniczy o natężeniu 100dB ostrzeże osoby przebywające w domu. Tymczasem termometr higrometryczny z dużą dokładnością może wykrywać temperaturę i wilgotność, aby zapewnić optymalne warunki życia i pracy dla zdrowszego stylu życia

Zmaksymalizuj bezpieczeństwo swojej rodziny i mienia
Alarm gazu metanu może wykryć poziom metanu z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku i informować Cię w czasie rzeczywistym za pośrednictwem aplikacji Imou Life. Czujnik dymu z zapasową baterią może zapewnić najwcześniejsze możliwe ostrzeżenie o szybko płonącym ogniu i czujnik wycieku wody wykryje wycieki i wilgoć poza rurami, takie jak przepełnione odpływy, awarie urządzeń lub problemy związane z pogodą, aby zapobiec wszelkim szkodom spowodowanym przez wodę. Wyposażony w te urządzenia, Twój dom będzie pod wszechstronną ochroną, bez względu na to, czy jesteś w głębokim śnie, czy jesteś daleko od domu


Dostosuj idealny zestaw bezpieczeństwa do własnego domu
Możesz wybrać pojedyncze produkty lub nasze zestawy szyte na miarę zgodnie z Twoimi potrzebami.
Dostosuj idealny zestaw bezpieczeństwa do własnego domu


Tryby domowe i poza domem

Aktywuj czujniki obwodowe przed snem lub wszystkie czujniki w środku, gdy wychodzisz, z dowolnego miejsca.


Powiadomienia w czasie rzeczywistym

Wiedz, kiedy ktoś wejdzie do pokoju, wyważy okno lub włączy syrenę bezpośrednio na telefonie.


Połączone urządzenia

Podłącz wybrane urządzenia IMOU, aby zobaczyć, co się dzieje i kontrolować je wszystkie z jednego pulpitu nawigacyjnego.

Więcej informacji
Producent Imou

Producenci

Hikvision
Ezviz
Satel
Dahua
Pulsar
Seagate
Imou
Tp-Link
Bitner
Western Digital
Uniview
Ubiquiti
Noxel
DSC
AMC
Cudy
Toshiba
Getfort
Hikmicro
Hilook by Hikvision
Reolink
Taio
Pixfra


  • Promocyjne
  • Najnowsze