FS1026PS1 Cudy Switch 26 portowy PoE z portem światłowodowym (24xPoE +2 Uplink 1x SFP)

Producent

CudyCudy
Brak w magazynie
SKU
6971690791353
899,00 zł
  • Zasilacz PoE 300 W, do 30 W na port
  • 2 porty uplink 10/100/1000M + 1 port SFP
  • 24 portów 10/100M PoE+
  • Zasilanie PoE przesyłane na odległość nawet do 250 metrów
  • Tryb VLAN izoluje każdy port PoE dla bezpieczeństwa
  • Zgodność ze standardem IEEE 802.3at / IEEE 802.3af
  • Plug&play - podłącz i obsługuj bez konieczności konfiguracji
  • Watchdog - nieprzerwana praca urządzeń po PoE

 

Najważniejsze cechy produktu:

  • Zasilacz PoE 300 W, do 30 W na port
  • 2 porty uplink 10/100/1000M + 1 port SFP
  • 24 portów 10/100M PoE+
  • Zasilanie PoE przesyłane na odległość nawet do 250 metrów
  • Tryb VLAN izoluje każdy port PoE dla bezpieczeństwa
  • Zgodność ze standardem IEEE 802.3at / IEEE 802.3af
  • Plug&play - podłącz i obsługuj bez konieczności konfiguracji
  • Watchdog - nieprzerwana praca urządzeń po PoE

 

Zasilanie PoE za pomocą skrętki komputerowej wielu urządzeń

Switch ten doskonale sprawdzi się jako element monitoringu lub sieci informatycznej. Zasili takie urządzenia jak kamery IP PoE, kamery IP PTZ PoE, telefony VoiP, itd.

Aby połączyć urządzenie ze switchem wystarczy podpiąć przewód do gniazda RJ-45. Po podłączeniu nie ma potrzeby dodatkowej konfiguracji switcha.

 

A - Bez PoE(Router, rejestrator NVR/DVR)
B- PoE(kamery IP, urządzenia zasilane po PoE, telefony Voip)

C- PoE+(kamery IP PTZ, punkt dostępu dalekiego zasięgu/dwuzakresowe)

 

Zwiększ zasięg PoE nawet do 250 metrów

Urządzenia  pozwala wydłużyć zasięg PoE do 250 metrów. Uruchamia się go poprzez przesunięcie przełącznika na tryb "Extend"

A - Standardowy zasięg PoE
B - Poe po włączeniu trybu Extend"

 

Praca w trybie VLAN lub standardowym

A - Tryb standardowy
B - Tryb VLAN - każdy port jest wydzielony od każdego

 

Plug&Play oraz negocjacja PoE

Aby zasilić urządzenie ze switcha wystarczy podpiąć przewód do gniazda RJ-45. Po podłączeniu nie ma potrzeby dodatkowej konfiguracji switcha.

Dodatkowo switch automatyczne wykrywa czy jest potrzebne podanie zasilania. Pozwala to zapobiec spaleniu innego switcha PoE lub urządzenia, które nie jest zasilane po PoE.

Konstrukcja bez wentylatora zapewniająca cichą pracę. Wykonana z wysokiej jakości metalowej obudowy, solidna i trwała o długiej żywotności,

Maksymalny budżet mocy 300W

Switch posiada całkowity moc PoE o budżecie 300 W i do 30 W dla  każdego pojedynczego portu PoE.

Automatyczne wykrywa czy jest potrzebne podanie zasilania. Pozwala to zapobiec spaleniu innego switcha PoE lub urządzenia, które nie jest zasilane po PoE.

PoE i PoE +

Switch jest zgodny ze standardem Zgodny ze standardem IEEE802.3af/at. Dzięki PoE + switch może zasilić także kamerę PTZ PoE lub punkty dostępowe dalekiego zasięgu

A - 802.3at PoE+

B - 802.3af PoE

Dwa sposoby montażu

Switch może być położony np. na półce/biurku lub zamontowany do szafy rack, dzięki uchwytom dodanym w komplecie

 

Wszechstronne zastosowanie

  • Nadzór w monitoringu:

Współpracuje z kamerami IP, kamerami PTZ, dla domu i biura, małej firmy

  • Połączenie konferencyjne VoIP

Współpracuje z telefonami VoIP podczas konferencji biznesowych

  • Punkty dostępowe

Współpracuje z punktami dostępowymi Wi-Fi dla biur i firm

 

Zawartość produktu:

1 x Switch
1 x przewód zasilający
2x uchwyt Rack do montażu w szafie RACK
1 x instrukcja obsług
1x zaślepka do gniazda SFP

 

Specyfikacja urządzenia:

  • Model
  • FS1026PS1
  • Typ urządzenia
  • 24-portowy przełącznik 10/100M PoE+ z 2 portami Gigabit Uplink i 1 gniazdem SFP
  • Protokoły sieciowe
  • IEEE802.3
  • IEEE802.3u
  • IEEE802.3ab
  • IEEE802.3x
  • IEEE802.3z
  • Parametry PoE
  • Standard PoE: IEEE802.3af /IEEE802.3at
  • Maks. każdy port: 15,4 W (IEEE 802.3af)
  • Maks. każdy port: 30 W (IEEE 802.3at)
  • Zgodność z PoE: IEEE 802.3af/at adaptacyjna
  • Wyjście portu PoE: DC48-55V
  • Kołek zasilający: Zasilanie nad zapasowymi parami 1/2(+), 3/6 (-)
  • Media sieciowe
  • 10BASE-T: kat. 6 UTP (≤250 metrów)
  • 100BASE-TX: Cat5 lub więcej UTP (≤100 metrów)
  • 1000BASE-TX: Cat5 lub więcej UTP (≤100 metrów)
  • Optyczny
  • Światłowód wielomodowy: 850nm, 1310nm,
  • Odległość transmisji: 550m/2Km
  • Światłowód jednomodowy: 1310nm, 1550nm,
  • Odległość transmisji: 20/40/60/80/100/120 km
  • Przepustowość: 10,8 Gb/s
  • Adres MAC:
  • 2K
  • Pamięć bufora pakietów:
  • 1M
  • Szybkość przekazywania pakietów:
  • 8 Mpps
  • Tryb przekazywania:
  • Zapisz i prześlij dalej
  • Napięcie wejściowe produktu :
  • AC100-240V 50/60Hz
  • Budżet mocy:
  • 300 W
  • Dioda zasilania:(czerwony)
  • Świeci: zasilane
  • Nie świeci: brak zasilania
  • Dioda DIP (zielony)
  • OFF: Normalny
  • Vlan: Świeci
  • Extend: Powolne miganie
  • 1-27
  • Wskaźnik RJ-45(zielony 1-27)
  • Świeci: Łączenie
  • Miga: Transmisja danych
  • Nie świeci: Rozłączone
  • Temperatura robocza: 
  • -20 ℃ ~ 50 ℃;
  • Temperatura przechowywania: 
  • -40 ℃ ~ 85 ℃;
  • Wilgotność robocza: 
  • maks. 90%, bez kondensacji
  • Wilgotność przechowywania: 
  • maks. 95%, bez kondensacji
  • Wysokość robocza: 
  • maks. do 10 000 stóp (3000 metrów)
  • Wysokość przechowywania: 
  • maks. do 10 000 stóp (3000 metrów)
  • Wymiary produktu (dł. * szer. * wys.): 
  • 320mm * 210mm * 46mm
  • Waga: 
  • 1,9 KG
  • MTBF:
  • 100 000 godzin

 

Więcej informacji
Producent Cudy

Producenci

Hikvision
Ezviz
Satel
Dahua
Pulsar
Seagate
Imou
Tp-Link
Bitner
Western Digital
Uniview
Ubiquiti
Noxel
DSC
AMC
Cudy
Toshiba
Getfort
Hikmicro
Hilook by Hikvision
Reolink
Taio


  • Promocyjne
  • Najnowsze