Router MR600 4G+ LTE cat. 6 WiFi AC1200 LAN/WAN-1Gb TP-Link

Producent

TP-LinkTp-Link
W magazynie
SKU
KMTPLRGSM000011
645,25 zł

Archer MR600 V2 Dwupasmowy, bezprzewodowy router gigabitowy 4G+ Cat6, AC1200

  • Pierwszy router 4G+ od TP-Link - Obsługa 4G+ Cat6 zapewnia prędkość transferu sięgającą 300 Mb/s.
  • Konfiguracja poprzez włożenie karty - Zapomnij o mozolnym procesie instalacji. Zgodność z kartami SIM została potwierdzona wieloletnimi próbami terenowymi przeprowadzonymi w ponad 100 krajach.
  • Technologia MU-MIMO - Dane przesyłane są do wielu urządzeń jednocześnie, co zapewnia znacznie wyższą wydajność pracy.
  • TP-Link OneMeshTM - Współpraca ze wszystkimi produktami TP-Link OneMesh oznacza możliwość utworzenia elastycznej i taniej w utrzymaniu sieci mesh.
  • Dwie odkręcane, zaawansowane technologicznie anteny LTE - Korzystaj ze stabilnych i wydajnych połączeń na wszystkich swoich urządzeniach.
  • Porty gigabitowe - Niezawodne połączenia przewodowe dla urządzeń wymagających dużej przepustowości, takich jak konsole do gier czy urządzenia STB.
  • Tryb routera Wi-Fi - Podłącz przewód Ethernet do portu LAN/WAN i korzystaj z połączeń przewodowych w przypadku braku dostępu do sieci 4G.
  • Aplikacja TP-Link Tether - Z aplikacją dostępną na urządzenia obsługujące system iOS lub Android zarządzanie siecią jest niezwykle łatwe.

Prędkość 4G+
Wykorzystaj w pełni możliwości sieci 4G+ Cat6 z technologią agregacji pasm i zyskaj dostęp do prędkości wynoszących nawet 300 Mb/s. Włóż kartę SIM i ciesz się filmami, szybkim pobieraniem plików oraz grami online bez przeszkód.

Sieć bezprzewodowa tam, gdzie jej potrzebujesz
Archer MR600 oferuje niespotykaną wygodę użytkowania i wielofunkcyjność. Wieloletnie testy gwarantują szeroką kompatybilność, a dwie zaawansowane technologicznie anteny LTE pozwalają nawiązać płynne połączenia. Aby korzystać z szybkiej i stabilnej sieci, wystarczy włożyć kartę micro-Sim i włączyć urządzenie. Bez względu na to, gdzie jesteś.

Niezawodna sieć z technologią MU-MIMO: połączenia Wi-Fi dla wszystkich urządzeń
Technologia MU-MIMO pozwala na obsługę kilku urządzeń w tym samym czasie, redukując czas oczekiwania na połączenie oraz zwiększając przepustowość Wi-Fi oferowaną poszczególnym urządzeniom i wydajność strumieni danych. Archer MR600 oferuje zatem nie tylko szybko działającą sieć, ale także znacząco zmniejsza zakłócenia i opóźnienia połączeń.

Zasięg w całym domu dzięki TP-Link OneMesh
Połącz urządzenie z innymi produktami TP-Link OneMesh, aby zbudować sieć elastyczną, tanią w utrzymaniu i jednolitą oraz objąć jej zasięgiem całą powierzchnię domu.
*Wzmacniacze sieci oraz transmitery OneMesh sprzedawane są osobno.

Porty gigabitowe dla połączeń najwyższej jakości
Gigabitowe porty Ethernet to gwarancja dużych prędkości i niezawodności połączeń dla urządzeń przewodowych typu smart TV, konsole do gier, NAS itd., a zatem takich, które do prawidłowego działania wymagają dużej przepustowości.

Aż 64 urządzenia z jednoczesnym dostępem do Internetu
Korzystając z routera Archer MR600 z łatwością zapewnisz połączenie 3G/4G nawet 64 urządzeniom bezprzewodowym, w tym tabletom, laptopom i smartfonom. 4 porty LAN mogą także służyć do udostępniania połączenia z Internetem urządzeniom przewodowym, takim jak komputery stacjonarne.

Bezproblemowa konfiguracja i łatwe zarządzanie
Konfiguracja routera Archer MR6600 trwa zaledwie kilka minut. Wystarczy, że zalogujesz się do strony zarządzania lub pobierzesz aplikację Tether. Dostęp do ustawień sieci, w tym kontroli rodzicielskiej czy też kontroli dostępu zyskasz z dowolnego urządzenia obsługującego system Android lub iOS.

Więcej informacji
Producent TP-Link

Producenci

Hikvision
Ezviz
Satel
Dahua
Pulsar
Seagate
Imou
Tp-Link
Bitner
Western Digital
Uniview
Ubiquiti
Noxel
DSC
AMC
Cudy
Toshiba
Getfort
Hikmicro
Hilook by Hikvision
Reolink
Taio


  • Promocyjne
  • Najnowsze
Router MR600 4G+ LTE cat. 6 WiFi AC1200 LAN/WAN-1Gb TP-Link