Robota sprzątający z mopem RV-L11-A IMOU

Producent

ImouImou
Brak w magazynie
SKU
6971927230891
2 179,00 zł

Odkurzacz automatyczny IMOU 3000pa moc ssania - Czarny

 • 30-dniowe odkurzanie bezobsługowe, ze stacją samodzielnego opróżniania gdzie kurz jest usuwany automatycznie.
 • Kamera mapująca wiruje 6 razy na sekundę i mierzy odległość do 2016 różnych punktów w pokoju celem opracowania mapy.
 • Automatycznie wykorzystuje inteligentne algorytmy do tworzenia najwydajniejszych tras.
 • Moc ssąca 2700pa usuwa kurz w mgnieniu oka szczotką obrotową w kształcie litery V.
 • Automatycznie zwiększa moc ssącą do maksimum na dywanach celem lepszego odkurzania.
 • Dzięki elektronicznie sterowanemu zbiornikowi na wodę możesz użyć aplikacji do regulowania wykorzystania wody dla otoczenia każdego pokoju.
 • Niskie zużycie wody w sypialni, Średnie zużycie wody w pokoju dziennym, Wysokie zużycie wody w kuchni.
 • Dzięki wielokanałowemu układowi czujników robot jest w stanie skutecznie omijać przeszkody oraz wysprzątać Twój dom bez utknięcia gdzieś.
 • Duże koła pokonują progi o wysokości 20mm, aby dostać się do bałaganu.
 • Wraca do stacji ładującej celem ponownego naładowania, a następnie wraca tam, gdzie ostatnio skończył.
 • Sprząta w dowolnym miejscu i czasie wedle ustalonych planów sprzątania dostosowanych do każdego obszaru, bądź też wędruje swobodnie.

Robot sprzątający RV-L11-A zaawansowanym, automatycznym urządzeniem pomagającym utrzymać porządek w domu. Załączona stacja dokująca pozwala na około 30 dni bezobsługowego odkurzania przed potrzebą wymiany worka na śmieci w stacji (funkcja mycia podłogi może wymagać częstszego uzupełniania wody w zbiorniku). Przy pomocy stacji robot ładuje wbudowany akumulator oraz opróżnia pojemnik na nieczystości. Akumulator zainstalowany w urządzeniu wystarcza na około 2 godziny nieprzerwanej pracy. Przed całkowitym rozładowaniem, robot sam wraca do stacji dokującej, gdzie następuje ładowanie akumulatora. Po naładowaniu urządzenie automatycznie wznawia sprzątanie od miejsca, w którym przerwało. W stacji dokującej znajduje się worek na śmieci o pojemności 3 l.


Odkurzacz pracuje równocześnie na wiele sposobów (odkurzanie, zamiatanie, mycie), dzięki czemu podłoga pozostaje w czystości. Niewielkie gabaryty robota sprawiają, że z łatwością dostanie się on pod wyższe meble. Urządzenie może pokonać przeszkody o wysokości do 2 cm, przez co nie są dla niego problemem progi podłogowe, ani grubsze dywany, czy wycieraczki.


Funkcja "Carpet Boost", czyli zwiększenie siły ssącej odkurzacza w czasie przejazdu po dywanie pozwalają pozbyć się zarówno drobinek kurzu, jak i trudniejszych zanieczyszczeń (np. włosów lub zwierzęcej sierści) z dywanów i wykładzin. Robot posiada też funkcję mycia podłogi (mopowania) przy zastosowaniu dołączonej nakładki. Pojemnik na wodę o pojemności 250 ml oraz strefowa regulacja intensywności mycia pozwalają utrzymać wszystkie podłogi w czystości przy jednoczesnej optymalizacji zużycia wody ze zbiornika. Urządzenie doskonale radzi sobie z większością sytuacji z życia codziennego - łącznie z posprzątaniem wniesionego na butach błota, czy tez niewielkich ilości rozlanych płynów.


W celu maksymalnego usprawnienia zarówno procesu mapowania mieszkania, jak i późniejszego funkcjonowania robota, urządzenie wyposażone zostało w szereg czujników. Sercem systemu mapowania jest nowoczesny system LiDAR (Light Detection and Ranging), który wykorzystuje obracającą się z prędkością 6 obrotów na sekundę głowicę z zamontowanym laserem oraz czujnikiem odbitego światła. System ten pozwala zmierzyć odległość robota od 2016 różnych punktów pomieszczenia w ciągu sekundy, dzięki czemu nawigacja w pomieszczeniach oraz mapy poszczególnych stref mieszkania są niezwykle dokładne. Uzupełnieniem wspomnianego wyżej systemu jest zestaw czujników odległości umieszczonych na froncie i bokach robota oraz dodatkowe czujniki umieszczone od spodu celem zabezpieczenia urządzenia przed najechaniem na zbyt wysoki uskok podłoża i upadkiem z wysokości. Dodatkowo przednia część robota wyposażona została w kontaktowy zderzak, dzięki któremu nawet jeśli niewielka przeszkoda umknie czujnikom, nie istnieje ryzyko uszkodzenia urządzenia w wyniku kolizji.


Obsługa robota jest realizowana w pełni za pomocą aplikacji mobilnej IMOU Life na urządzenia z systemami Android oraz iOS. Za pomocą aplikacji możliwe jest dokładne i szczegółowe zarządzanie strefami (oraz intensywnością i częstotliwością sprzątania dla każdej strefy), harmonogramem oraz kolejkowaniem zadań. Ponadto z poziomu aplikacji istnieje również możliwość bezpośredniego zdalnego sterowania robotem.

SPECYFIKACJA
Szukaj podobnych
Automatyczne ładowanie:
Automatyczne wznawianie sprzątania po ładowaniu:
Automatyczne opróżnianie pojemnika:
Funkcja mycia podłogi:
Siła ssąca: 2700 Pa
Pojemność pojemnika na kurz: 300 ml
Pojemność pojemnika na wodę: 250 ml
Maksymalna wysokość przeszkody: 2 cm
Wirtualna ściana / strefy z zabronionym dostępem:  / 
Czujnik uskoku podłoża:
Regulacja parametrów:
Poziom hałasu w czasie pracy: 65 dB
Harmonogram:
Pojemność akumulatora: 3200 mAh
Czas pracy na baterii: 2 h
Wybrane funkcje:
 • Pojemność worka na śmieci w stacji dokującej : 3 l
 • Carpet Boost - zwiększenie siły ssącej w czasie przejazdu po dywanach i wykładzinach,
 • System LiDAR - zaawansowany, precyzyjny system nawigacji wykorzystujący odbicie wiązki światła do wykrycia odległości od obiektów oraz ich kształtu - Szybkość próbkowania : 2016 punktów na sekundę, Zasięg czujnika : 8 m,
 • Precyzyjne ustawianie stref bez dostępu oraz stref z ograniczeniami (np. sprzątanie bez mopa)
 • Możliwość ustawienia różnych parametrów sprzątania dla każdego pomieszczenia / strefy
 • Rozbudowany, precyzyjny harmonogram pracy
 • Inteligentne planowanie najwydajniejszej trasy sprzątania na podstawie mapy pomieszczenia
 • Możliwość wydania polecenia natychmiastowego uprzątnięcia danego miejsca oraz bezpośredniego zdalnego sterowania robotem
Wymiary:
 • Robot sprzątający : Ø 350  x 100 mm
 • Stacja bazowa : 348  x 259  x 209 
Waga:
 • Robot sprzątający : 3.7 kg
 • Stacja bazowa : 4.1 
Temperatura pracy / wilgotność względna: 0 ... 40 °C / max. 90 % Robot sprzątający
Producent / Marka: IMOU
Gwarancja: 2 lata
Więcej informacji
Producent Imou

Producenci

Hikvision
Ezviz
Satel
Dahua
Pulsar
Seagate
Imou
Tp-Link
Bitner
Western Digital
Uniview
Ubiquiti
Noxel
DSC
AMC
Cudy
Toshiba
Getfort
Hikmicro
Hilook by Hikvision
Reolink
Taio


 • Promocyjne
 • Najnowsze