Inteligentna kamera Imou Versa

Producent

ImouImou
Brak w magazynie
SKU
6971927233090
201,00 zł

Najważniejsze cechy:

  • Rodzaj przetwornika: Progressive Scan CMOS
  • Rozdzielczość: 1920x1080
  • Ogniskowa obiektywu: 2.8mm
  • Widoczność w nocy: 10 m

Inteligentna kamera Imou Versa

Imou Versa to inteligenta kamera, która świetnie sprawdzi się zarówno do monitoringu wewnątrz, jak i na zewnątrz. Rozdzielczość kamery wynosi 4MP QHD, dzięki czemu nagrany obraz będzie wyraźny i pełen szczegółów. Funkcja inteligentnego kolorowego obrazu w nocy sprawi, że nagrania będą również wyraźne przy słabym oświetleniu.

Zdalna obsługa kamery Versa odbywa się przy pomocy aplikacji mobilnej. Dzięki niej możesz na odległość przeglądać nagrania z kamery, śledzić obraz na żywo, a także komunikować się zdalnie z osobami znajdującymi się przed jej obiektywem.

Inteligentna detekcja osób, pojazdów i zwierząt

Kamera Versa wykrywa w inteligentny sposób osoby, pojazdy i zwierzęta. Możesz również ustawić granicę detekcji i zaprogramować jej strefę. Urządzenie może również wykrywać dźwięki, takie jak płacz dziecka. Oznacza to, że możesz jej używać do zdalnej opieki nad swoim dzieckiem. Imou Versa po wykryciu prześle Ci natychmiast alert o jej wykryciu.

Możliwość zdalnej komunikacji

Przy pomocy syreny lub wbudowanego głośnika w kamerze Imou Versa i aplikacji mobilnej możesz zdalnie odstraszyć nieproszonego gościa. Możesz również wykorzystać to rozwiązanie do zdalnej komunikacji głosowej z osobą znajdującą się przed kamerą.

Kompaktowa i odporna konstrukcja

Inteligentna kamera Imou Versa cechuje się kompaktową i odporną konstrukcją. Dzięki temu możesz używać jej nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz. Urządzenie jest odporne na pył, padający deszcz oraz wiejący wiatr.

Jednocześnie obudowa jest niewielka i minimalistyczna, dlatego idealnie sprawdzi się w każdym wnętrzu bez przyciągania uwagi. Umieść kamerę w pokoju dziecka, w kuchni lub przy oknie i korzystaj z możliwości, które oferuje.

 
 
 

 

 
 
Więcej informacji
Producent Imou

Producenci

Hikvision
Ezviz
Satel
Dahua
Pulsar
Seagate
Imou
Tp-Link
Bitner
Western Digital
Uniview
Ubiquiti
Noxel
DSC
AMC
Cudy
Toshiba
Getfort
Hikmicro
Hilook by Hikvision
Reolink
Taio


  • Promocyjne
  • Najnowsze