Rejestratory sieciowe

Poszukujesz niezawodnych podzespołów, które pozwolą Ci skompletować własny system dozoru wizyjnego? Nasz sklep internetowy oferuje wszechstronne rejestratory IP, które stanowią fundament solidnego systemu monitoringu cyfrowego. Zapewniamy szeroki wybór urządzeń sieciowych oraz hybrydowych cenionych marek, m.in. Hikvision, czy Dahua, a także Hilook. Sprawdź naszą ofertę zaawansowanych rozwiązań umożliwiających sprawne zarządzanie oraz archiwizację danych z 2, 4, a nawet 8 kamer wideo.

Czytaj więcej

Rejestratory IP o najwyższej wydajności – serce domowego i firmowego monitoringu

Aby telewizja przemysłowa działała sprawnie, niezbędne są urządzenia do zapisywania danych. Rejestrator kamer IP to sprzęt, który służy do nagrywania i zarządzania obrazem z monitoringu cyfrowego. Oferują szereg zaawansowanych funkcji oraz możliwości hybrydowych. Wyróżniają się spośród innych dostępnych rozwiązań wysoką wydajnością w zakresie obsługi różnych systemów dozoru wizyjnego.

Czym charakteryzuje się dobry rejestrator monitoringu IP?

Dostępne w naszej ofercie urządzenia zostały zaprojektowane tak, aby obsługiwać kamery IP o wysokiej rozdzielczości, a więc Full HD, 4K, a nawet większej. Pozwalają one na nagrywanie wideo w wysokiej jakości, co jest kluczowe w monitoringu wewnętrznym oraz zewnętrznym z uwagi na wierne odwzorowanie wszystkich detali. Produkowane przez marki Dahua oraz Hikvision rejestratory mogą również obsługiwać większą ilość kamer jednocześnie w porównaniu do standardowych urządzeń. Dzięki swojej elastyczności doskonale sprawdzają się w rozległych systemach obejmujących 8 kamer i więcej.

Zaawansowane funkcje sieciowe, skalowalność oraz bezpieczeństwo danych z kamer

Jednocześnie, każdy zakupiony u nas rejestrator monitoringu IP zapewnia szereg rozbudowanych funkcji sieciowych, umożliwiających zdalny dostęp do systemu poprzez aplikacje mobilne lub przeglądarki internetowe. Umożliwia to użytkownikom śledzenie obrazu z kamer z każdego miejsca i w dowolnym czasie.

Urządzenia tradycyjne oraz hybrydowe wyposażone są w zaawansowane mechanizmy zabezpieczania danych, takie jak szyfrowanie, autoryzacja użytkowników czy tworzenie kopii zapasowych, pozwalające chronić nagrane materiały przed nieautoryzowanym dostępem lub utratą. Proponujemy podzespoły elastyczne, które w zależności od potrzeb możesz łatwo rozbudować o dodatkowe funkcje, dyski twarde lub kamery IP, stosowanie do dynamicznie rozwijających się potrzeb monitoringu.

Jaki rejestrator monitoringu dla 8 kamer wybrać?

Coraz częściej zachodzi potrzeba pokrycia nadzorem wizyjnym dużych obszarów terenu. Wybierając odpowiedni rejestrator monitoringu dla 8 kamer lub ich większej liczby warto uwzględnić kilka czynników. Na rynku działa szereg renomowanych firm oferujących wysokiej jakości urządzenia IP oraz hybrydowe, m.in. Dahua, Hikvision, HiLook oraz wiele innych. O czym w szczególności warto pamiętać?

  1. Upewnij się, że rejestrator obsługuje interesującą Cię rozdzielczość, która Cię interesuje. 
  2. Sprawdź, czy wybrane urządzenie jest kompatybilne z kamerami IP, które posiadasz lub które planujesz zakupić. 
  3.  Zwróć uwagę na dodatkowe opcje, np. zdalny dostęp przez aplikacje mobilne, obsługę chmury, czy integracje z systemami alarmowymi, zastanawiają się, które z tych funkcji są dla Ciebie istotne. 
  4.  Zastanów się, ile miejsca potrzebujesz na przechowywanie nagrań. Rejestratory IP do monitoringu wyposażane są w dyski o różnej pojemności wpływającej na czas przechowywania nagrań.

Rejestrator hybrydowy – czym jest i jak działa?

W naszej ofercie znajdziesz również wydajne rozwiązania do rozbudowanych zestawów telewizji przemysłowej. Rejestrator hybrydowy to urządzenie, które umożliwia integrację różnych typów monitoringu w jednym systemie. Pozwala na elastyczne konfigurowanie systemów CCTV, łącząc kamery analogowe, IP (sieciowe) oraz modele HD-SDI (High Definition Serial Digital Interface). Dzięki przekształcaniu analogowego sygnału wideo na cyfrowy umożliwia równoczesne nagrywanie obrazu z różnych typów kamer w tym samym formacie. Potrzebujesz wsparcia w zakresie wyboru odpowiednich podzespołów? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych doradców!

Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 7

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 7

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Producenci

Hikvision
Ezviz
Satel
Dahua
Pulsar
Seagate
Imou
Tp-Link
Bitner
Western Digital
Uniview
Ubiquiti
Noxel
DSC
AMC
Cudy
Toshiba
Getfort
Hikmicro
Hilook by Hikvision
Reolink
Taio


  • Promocyjne
  • Najnowsze