GS1005PTS1 Cudy Switch PoE 5-portowy (4x PoE + 1x SFP)

Producent

CudyCudy
W magazynie
SKU
6971690791704
189,00 zł
  • Zasilacz PoE o łącznym budżecie 120 W
  • 4 porty Gigabit PoE+ i 1 port Gigabit Ethernet + 1 Gigabit port SFP(światłowód)
  • Obsługa trybu Extend zdalne zasilanie PoE do 250m
  • Tryb VLAN izoluje każdy port PoE dla bezpieczeństwa
  • Funkcja Watchdog uruchamia ponownie nieprawidłowo urządzenia przez wznawianie zasilania PoE
  • IEEE 802.3 Zgodność ze standardem at / IEEE 802.3af
  • Plug&play podłącz i uruchom bez konieczności konfiguracji

 

Najważniejsze cechy produktu:

  • Zasilacz PoE o łącznym budżecie 120 W
  • 4 porty Gigabit PoE+ i 1 port Gigabit Ethernet + 1 Gigabit port SFP(światłowód)
  • Obsługa trybu Extend zdalne zasilanie PoE do 250m
  • Tryb VLAN izoluje każdy port PoE dla bezpieczeństwa
  • Funkcja Watchdog uruchamia ponownie nieprawidłowo urządzenia przez wznawianie zasilania PoE
  • IEEE 802.3 Zgodność ze standardem at / IEEE 802.3af
  • Plug&play podłącz i uruchom bez konieczności konfiguracji

 

Zasilanie PoE za pomocą skrętki komputerowej wielu urządzeń

Switch ten doskonale sprawdzi się jako element monitoringu lub sieci informatycznej. Zasili takie urządzenia jak kamery IP PoE, kamery IP PTZ PoE, telefony VoiP, itd.

Aby połączyć urządzenie ze switchem wystarczy podpiąć przewód do gniazda RJ-45. Po podłączeniu nie ma potrzeby dodatkowej konfiguracji switcha.

A - Bez PoE(Router, rejestrator NVR/DVR)
B - PoE(kamery IP, urządzenia zasilane po PoE, telefony Voip)
C - PoE+(kamery IP PTZ, punkt dostępu dalekiego zasięgu/dwuzakresowe)

 

Zwiększ zasięg PoE nawet do 250 metrów

Urządzenia  pozwala wydłużyć zasięg PoE do 250 metrów. Uruchamia się go poprzez przesunięcie przełącznika na tryb "Extend"

A - Standardowy zasięg PoE
B - Poe po włączeniu trybu Extend"

 

Praca w trybie VLAN lub standardowym

1 - Tryb standardowy
2 - Tryb VLAN - każdy port jest wydzielony od każdego

 

Plug&Play oraz negocjacja PoE

Aby zasilić urządzenie ze switcha wystarczy podpiąć przewód do gniazda RJ-45. Po podłączeniu nie ma potrzeby dodatkowej konfiguracji switcha.

Dodatkowo switch automatyczne wykrywa czy jest potrzebne podanie zasilania. Pozwala to zapobiec spaleniu innego switcha PoE lub urządzenia, które nie jest zasilane po PoE.

Konstrukcja bez wentylatora zapewniająca cichą pracę. Wykonana z wysokiej jakości metalowej obudowy, solidna i trwała o długiej żywotności,

Maksymalny budżet mocy 120W

Switch posiada całkowity moc PoE o budżecie 120 W i do 30 W dla  każdego pojedynczego portu PoE.

Automatyczne wykrywa czy jest potrzebne podanie zasilania. Pozwala to zapobiec spaleniu innego switcha PoE lub urządzenia, które nie jest zasilane po PoE.

A - max. zasilanie dla portu 1 - 60W

B - max. zasilanie dla portu 2-4 - 30W

PoE i PoE +

Switch jest zgodny ze standardem Zgodny ze standardem IEEE802.3af/at. Dzięki PoE + switch może zasilić także kamerę PTZ PoE lub punkty dostępowe dalekiego zasięgu

C - 802.3at PoE+

D - 802.3af PoE

Dwa sposoby montażu

Switch może być położony np. na półce/biurki lub zamontowany do ściany, dzięki otworom montażowym w obudowie.

 

Watchdog PoE - nieprzerwana praca urządzeń


Stale monitorowanie stanu połączenia. W przypadku wykrycia błędu na zdalnym urządzeniu PoE, przełącznik PoE natychmiast ponownie uruchamia urządzenie, aby przywrócić je do normalnego działania.

 

Wszechstronne zastosowanie

  • Nadzór w monitoringu:

Współpracuje z kamerami IP, kamerami PTZ, dla domu i biura, małej firmy

  • Połączenie konferencyjne VoIP

Współpracuje z telefonami VoIP podczas konferencji biznesowych

  • Punkty dostępowe

Współpracuje z punktami dostępowymi Wi-Fi dla biur i firm

 

Zawartość produktu:

1 x Switch
1 x przewód zasilający
1 x instrukcja obsługi

 

Specyfikacja urządzenia:

  • Model
  • GS1005PTS1
  • Ethernet
  • Port 4*10/100/1000M PoE
  • 1*1000M port RJ45
  • 1 * port łącza nadrzędnego Gigabit SFP
  • Zdolność przełączania
  • 12 Gb/s
  • Wydajność
  • 8,928 Mpp/s
  • Bufor pakietów
  • 1 MB
  • Adres MAC
  • 2 tys
  • Jumbo ramki
  • 9216 bajtów
  • Tryb przesyłania
  • Store and forward
  • MTBF
  • 100000 godzin
  • Protokół sieciowy
  • IEEE802.3 (10Base-T)
  • IEEE802.3u (100Base-TX)
  • IEEE802.3ab (1000Base-TX)
  • IEEE802.3z (1000Base-FX)
  • IEEE802.3x (kontrola przepływu)
  • Protokół PoE
  • IEEE802.3af (15,4 W)
  • IEEE802.3 przy (30 W)
  • IEEE802.3at (4 pary 60 W)
  • Medium sieciowe
  • 10Base-T: Cat3, 4, 5 lub nowszy UTP (≤100 m)
  • 100Base-TX: Cat5 lub nowszy UTP (≤100m)
  • 1000Base-TX: Cat5 lub nowszy UTP (≤100m)
  • Medium światłowodowe
  • Włókno wielomodowe: 50/125, 62,5/125, 100/140μm
  • Światłowód jednomodowy: 8/125, 8,7/125, 9/125, 10/125μm
  • Temperatura pracy:
  • -20~50°C
  • Temperatura przechowywania:
  • -40~85°C
  • Wilgotność robocza: 
  • 10% ~ 90%, bez kondensacji
  • Temperatura przechowywania: 
  • 5% ~ 90%, bez kondensacji
  • Wysokość robocza: 
  • maksymalnie 10 000 stóp
  • Wysokość przechowywania: 
  • maksymalnie 10 000 stóp
  • Diody:
  • Zasilanie
  • Świeci: zasilane
  • Nie świeci: brak zasilania
  • Tryb(DIP)
  • Świeci: VLAN
  • Nie świeci: domyślne
  • Miga: Rozszerzony
  • 1-6 wejścia (łącze i dane)
  • Świeci: Łączenie
  • Miga: Transmisja danych
  • Nie świeci: Rozłączone
  • Przełącznik DIP
  • VLAN : Tryb izolacji portu. W tym trybie porty PoE (1-4) przełącznika nie mogą się ze sobą komunikować i mogą komunikować się tylko z portem UP-link.
  • Domyślnie : tryb normalny, wszystkie porty mogą się ze sobą komunikować, odległość transmisji wynosi do 100 metrów
  • Rozszerz : tryb rozszerzenia łącza, 3-4 porty zasilania PoE i odległość transmisji danych można wydłużyć do 250 metrów, szybkość transmisji wynosi 10Mb/s
  • Wymiar produktu
  • 200*118*44mm
  • Waga:
  • 0,6 kg
  • Napięcie wejściowe: 
  • AC 100-240 V
  • Zawartość produktu:
  • Switch 1 szt., Przewód zasilający 1 szt., Instrukcja obsługi 1 szt.
Więcej informacji
Producent Cudy

Producenci

Hikvision
Ezviz
Satel
Dahua
Pulsar
Seagate
Imou
Tp-Link
Bitner
Western Digital
Uniview
Ubiquiti
Noxel
DSC
AMC
Cudy
Toshiba
Getfort
Hikmicro
Hilook by Hikvision
Reolink
Taio


  • Promocyjne
  • Najnowsze
GS1005PTS1 Cudy Switch PoE 5-portowy (4x PoE + 1x SFP)