Czujka magnetyczna i wstrząsowa AX PRO Hikvision DS-PDMCK-EG2-WE

Producent

HikvisionHikvision
Brak w magazynie
SKU
314300097
366,00 zł

Czujka magnetyczna i wstrząsowa AX PRO Hikvision DS-PDMCK-EG2-WE wykrywa otwarcie okna lub drzwi. Urządzenie cechuje się możliwością detekcji wstrząsów i pochylenia (przesunięcia). Ma też opcję regulacji wykrywania wstrząsów i podwójne zabezpieczenie antysabotażowe. Podczas wtargnięcia lub nieautoryzowanego wejścia niezwłocznie przesyła zdarzenie do centrali. DS-PDMC-EG2-WE korzysta z komunikacji bezprzewodowej z centralą poprzez protokół marki Hikvision - TRI-X.

Czujka magnetyczna i wstrząsowa AX PRO Hikvision DS-PDMCK-EG2-WE wykrywa otwarcie okna lub drzwi. Urządzenie cechuje się możliwością detekcji wstrząsów i pochylenia (przesunięcia). Ma też opcję regulacji wykrywania wstrząsów i podwójne zabezpieczenie antysabotażowe. Podczas wtargnięcia lub nieautoryzowanego wejścia niezwłocznie przesyła zdarzenie do centrali. DS-PDMC-EG2-WE korzysta z komunikacji bezprzewodowej z centralą poprzez protokół marki Hikvision - TRI-X.

HIKVISION AX PRO

HIKVISION AX PRO to bezprzewodowy system alarmowy mogący być zarządzany przy użyciu aplikacji Hik-Connect. Dzięki aplikacji Hik-Connect użytkownik jest w stanie zdalnie zarządzać strefami: uzbrajać, rozbrajać i otrzymywać powiadomienia o intruzie weryfikowalne przez klipy wideo. W systemie AX PRO wykorzystano skuteczne połączenie konwencjonalnego systemu alarmowego i dwukierunkowej transmisji bezprzewodowej sygnałów alarmowych oraz monitoringu wideo, który może być wykorzystany jako weryfikacja wizualna zdarzeń alarmowych. Szukasz systemu alarmowego, który sprawdzi się budownictwie mieszkaniowym, sklepach, magazynach, czy biurach? AX PRO świetnie sprawdzi się w tych lokacjach.

Instalacja to pestka!

Bez kabli, bez zmartwień. System AX PRO jest elastyczny i łatwy w instalacji, a jego konfiguracja nie jest ograniczona żadnymi przewodami. Wystarczy instalacja urządzeń za pomocą śrub lub kleju, w zależności od powierzchni montażowej.

 

Konserwacja systemu alarmowego w prosty sposób

System AX PRO może być zarządzany i konserwowany w wygodny sposób poprzez aplikację Hik Pro-Connect App lub portal internetowy dla instalatorów. Instalatorzy i stacje monitorujące mogą nadzorować stan systemu alarmowego w dowolnym czasie z dowolnego miejsca po uzyskaniu autoryzacji użytkownika końcowego. Co więcej, raport o stanie systemu jest doskonałym narzędziem do aktualizacji usług serwisowych dla instalatorów.

 

Specyfikacja

 


Zabezpieczenie antysabotażowe
Panel przedni i tylny

Ustawialna czułość
Detekcja wstrząsów: Wysoka, Normalna, Niska

Detekcja pochylenia (przesunięcia): do 25°

Magnes w zestawie
tak

Wskaźniki siły sygnału (SSI)
tak

Szyfrowanie transmisji
AES-128

Dwukierunkowa komunikacja bezprzewodowa
tak

Częstotliwość transmisji
868 MHz

Technologia
Bezprzewodowa technologia Tri-X

Zasięg transmisji
1600 m (otwarta przestrzeń)

Certyfikowana temperatura pracy
Od –10°C do 55°C

Wymiary
22.5 mm × 103 mm × 23.2 mm

13 mm × 34.4 mm × 11.4 mm

Zasilanie
Bateria CR123A x 1; 3 V

Żywotność do 3 lat

Waga
60 g

Więcej informacji
Producent Hikvision

Producenci

Hikvision
Ezviz
Satel
Dahua
Pulsar
Seagate
Imou
Tp-Link
Bitner
Western Digital
Uniview
Ubiquiti
Noxel
DSC
AMC
Cudy
Toshiba
Getfort
Hikmicro
Hilook by Hikvision
Reolink
Taio
Pixfra


  • Promocyjne
  • Najnowsze