Czujka bezprzewodowa PIR+GB AX PRO Hikvision DS-PDPG12P-EG2-WE

Producent

HikvisionHikvision
W magazynie
SKU
314300072
658,00 zł

Czujka bezprzewodowa PIR+GB AX PRO Hikvision DS-PDPG12P-EG2-WE jest dwukierunkowa, bezprzewodowa i zarządzana przy użyciu aplikacji. Urządzenie łączy w sobie technologię detekcji ruchu PIR oraz zbicia szkła. Czujka PIR inteligentnie wykrywa ruch, ma alarmy napadowe oraz kontrolujące stan baterii. Zasięg detekcji sięga do 12 metrów, w tym do 8 metrów wykrywanie zbicia szyby. Szybkość wykrywanych obiektów to od 0.3 do 2 m/s. Czujka Hikvision ma opcję wykrywania do 52 stref.

Czujka bezprzewodowa PIR+GB AX PRO Hikvision DS-PDPG12P-EG2-WE jest dwukierunkowa, bezprzewodowa i zarządzana przy użyciu aplikacji. Urządzenie łączy w sobie technologię detekcji ruchu PIR oraz zbicia szkła. Czujka PIR inteligentnie wykrywa ruch, ma alarmy napadowe oraz kontrolujące stan baterii. Zasięg detekcji sięga do 12 metrów, w tym do 8 metrów wykrywanie zbicia szyby. Szybkość wykrywanych obiektów to od 0.3 do 2 m/s. Czujka Hikvision ma opcję wykrywania do 52 stref.

HIKVISION AX PRO

HIKVISION AX PRO to bezprzewodowy system alarmowy mogący być zarządzany przy użyciu aplikacji Hik-Connect. Dzięki aplikacji Hik-Connect użytkownik jest w stanie zdalnie zarządzać strefami: uzbrajać, rozbrajać i otrzymywać powiadomienia o intruzie weryfikowalne przez klipy wideo. W systemie AX PRO wykorzystano skuteczne połączenie konwencjonalnego systemu alarmowego i dwukierunkowej transmisji bezprzewodowej sygnałów alarmowych oraz monitoringu wideo, który może być wykorzystany jako weryfikacja wizualna zdarzeń alarmowych. Szukasz systemu alarmowego, który sprawdzi się budownictwie mieszkaniowym, sklepach, magazynach, czy biurach? AX PRO świetnie sprawdzi się w tych lokacjach.

Instalacja to pestka!

Bez kabli, bez zmartwień. System AX PRO jest elastyczny i łatwy w instalacji, a jego konfiguracja nie jest ograniczona żadnymi przewodami. Wystarczy instalacja urządzeń za pomocą śrub lub kleju, w zależności od powierzchni montażowej.

 

Konserwacja systemu alarmowego w prosty sposób

System AX PRO może być zarządzany i konserwowany w wygodny sposób poprzez aplikację Hik Pro-Connect App lub portal internetowy dla instalatorów. Instalatorzy i stacje monitorujące mogą nadzorować stan systemu alarmowego w dowolnym czasie z dowolnego miejsca po uzyskaniu autoryzacji użytkownika końcowego. Co więcej, raport o stanie systemu jest doskonałym narzędziem do aktualizacji usług serwisowych dla instalatorów.

 

Specyfikacja

Sposób detekcji
PIR, czujnik akustyczny

Ilość stref
52

Zasięg detekcji
12 m, kąt: 85,9 °

Czujnik zbicia szyby
Zasięg: 8 m

Czułość: 2 m, 4 m, 6 m, 8 m

Grubość szyby: 2.4 mm do 6.4 mm

Wymiar szyby: 0.3 m x 0.3m do 3 m x 3 m

Ustawialna czułość
Auto, Wysoka, Odporność na zwierzęta (30 kg)

Filtr światła białego
6500 Lux

Zabezpieczenie sabotażowe
Przód, tył

Zasilanie
Bateria: CR123A × 2; 3 V

Żywotność do 4 lat

Szybkość detekcji
0.3 do 2 m/s

Transmisja
Technologia: bezprzewodowa Tri-X

Częstotliwość: 868 MHz

Zasięg: 1600 m (otwarta przestrzeń)

Wysokość montażu
1,8 do 2,4 m

Temperatura pracy
-10 °C do 55 °C

Wymiary
65.5 mm × 103 mm × 48.5 mm

Waga
134 g

 

Więcej informacji
Producent Hikvision

Producenci

Hikvision
Ezviz
Satel
Dahua
Pulsar
Seagate
Imou
Tp-Link
Bitner
Western Digital
Uniview
Ubiquiti
Noxel
DSC
AMC
Cudy
Toshiba
Getfort
Hikmicro
Hilook by Hikvision
Reolink
Taio
Pixfra


  • Promocyjne
  • Najnowsze
Czujka bezprzewodowa PIR+GB AX PRO Hikvision DS-PDPG12P-EG2-WE