Czujka bezprzewodowa PIR AX PRO Hikvision DS-PDP15P-EG2-WE

Producent

HikvisionHikvision
W magazynie
SKU
314300058
409,00 zł

Czujka bezprzewodowa PIR AX PRO Hikvision DS-PDP15P-EG2-WE jest dwukierunkowa, bezprzewodowa i można sterować nią przy użyciu aplikacji. Czujka PIR inteligentnie wykrywa ruch, ma alarmy napadowe oraz kontrolujące stan baterii. Zasięg detekcji sięga do 15 metrów, a szybkość wykrywanych obiektów to od 0.3 do 2 m/s. Czujka Hikvision ma opcję wykrywania do 52 stref. DS-PDP15P-EG2-WE jest odporna na zwierzęta do 30kg.

Czujka bezprzewodowa PIR AX PRO Hikvision DS-PDP15P-EG2-WE jest dwukierunkowa, bezprzewodowa i można sterować nią przy użyciu aplikacji. Czujka PIR inteligentnie wykrywa ruch, ma alarmy napadowe oraz kontrolujące stan baterii. Zasięg detekcji sięga do 15 metrów, a szybkość wykrywanych obiektów to od 0.3 do 2 m/s. Czujka Hikvision ma opcję wykrywania do 52 stref. DS-PDP15P-EG2-WE jest odporna na zwierzęta do 30kg.

HIKVISION AX PRO

HIKVISION AX PRO to bezprzewodowy system alarmowy mogący być zarządzany przy użyciu aplikacji Hik-Connect. Dzięki aplikacji Hik-Connect użytkownik jest w stanie zdalnie zarządzać strefami: uzbrajać, rozbrajać i otrzymywać powiadomienia o intruzie weryfikowalne przez klipy wideo. W systemie AX PRO wykorzystano skuteczne połączenie konwencjonalnego systemu alarmowego i dwukierunkowej transmisji bezprzewodowej sygnałów alarmowych oraz monitoringu wideo, który może być wykorzystany jako weryfikacja wizualna zdarzeń alarmowych. Szukasz systemu alarmowego, który sprawdzi się budownictwie mieszkaniowym, sklepach, magazynach, czy biurach? AX PRO świetnie sprawdzi się w tych lokacjach.

Instalacja to pestka!

Bez kabli, bez zmartwień. System AX PRO jest elastyczny i łatwy w instalacji, a jego konfiguracja nie jest ograniczona żadnymi przewodami. Wystarczy instalacja urządzeń za pomocą śrub lub kleju, w zależności od powierzchni montażowej.

 

Konserwacja systemu alarmowego w prosty sposób

System AX PRO może być zarządzany i konserwowany w wygodny sposób poprzez aplikację Hik Pro-Connect App lub portal internetowy dla instalatorów. Instalatorzy i stacje monitorujące mogą nadzorować stan systemu alarmowego w dowolnym czasie z dowolnego miejsca po uzyskaniu autoryzacji użytkownika końcowego. Co więcej, raport o stanie systemu jest doskonałym narzędziem do aktualizacji usług serwisowych dla instalatorów.

 

Specyfikacja


Sposób detekcji
PIR

Ilość stref
52

Zasięg detekcji
15 m, kąt: 85,9 °

Model czujnika pyroelektrycznego
SFG321-711

Ustawialna czułość
Auto, Wysoka, Odporność na zwierzęta (30 kg)

Filtr światła białego
6500 Lux

Zabezpieczenie sabotażowe
Przód, tył

Zasilanie
Bateria: CR123A × 1, 3 V

Żywotność do 5 lat

Szybkość detekcji
0.3 do 2 m/s

Transmisja
Technologia: bezprzewodowa Tri-X

Częstotliwość: 868 MHz

Zasięg: 1600 m (otwarta przestrzeń)

Wysokość montażu
1,8 do 2,4 m, zalecany: 2,2 m

Temperatura pracy
-10 °C do +55 °C

Wymiary
65.5mm × 103mm × 48.5mm

Waga
128 g

Więcej informacji
Producent Hikvision

Producenci

Hikvision
Ezviz
Satel
Dahua
Pulsar
Seagate
Imou
Tp-Link
Bitner
Western Digital
Uniview
Ubiquiti
Noxel
DSC
AMC
Cudy
Toshiba
Getfort
Hikmicro
Hilook by Hikvision
Reolink
Taio


  • Promocyjne
  • Najnowsze
Czujka bezprzewodowa PIR AX PRO Hikvision DS-PDP15P-EG2-WE