Bezprzewodowy przycisk alarmowy AX PRO Hikvision DS-PDEB1-EG2-WE

Producent

HikvisionHikvision
W magazynie
SKU
314300062
228,00 zł

Bezprzewodowy przycisk alarmowy AX PRO Hikvision DS-PDEB1-EG2-WE powoduje natychmiastowe wywołanie alarmu i (lub) powiadomienie stacji monitorującej o sytuacji zagrożenia. Urządzenie należy do serii Hikvision AX PRO i jest w pełni konfigurowalne przy użyciu aplikacji Hik-ProConnect i Hik-Connect. 

Bezprzewodowy przycisk alarmowy AX PRO Hikvision DS-PDEB1-EG2-WE powoduje natychmiastowe wywołanie alarmu i (lub) powiadomienie stacji monitorującej o sytuacji zagrożenia. Urządzenie należy do serii Hikvision AX PRO i jest w pełni konfigurowalne przy użyciu aplikacji Hik-ProConnect i Hik-Connect. 

HIKVISION AX PRO

HIKVISION AX PRO to bezprzewodowy system alarmowy mogący być zarządzany przy użyciu aplikacji Hik-Connect. Dzięki aplikacji Hik-Connect użytkownik jest w stanie zdalnie zarządzać strefami: uzbrajać, rozbrajać i otrzymywać powiadomienia o intruzie weryfikowalne przez klipy wideo. W systemie AX PRO wykorzystano skuteczne połączenie konwencjonalnego systemu alarmowego i dwukierunkowej transmisji bezprzewodowej sygnałów alarmowych oraz monitoringu wideo, który może być wykorzystany jako weryfikacja wizualna zdarzeń alarmowych. Szukasz systemu alarmowego, który sprawdzi się budownictwie mieszkaniowym, sklepach, magazynach, czy biurach? AX PRO świetnie sprawdzi się w tych lokacjach.

Instalacja to pestka!

Bez kabli, bez zmartwień. System AX PRO jest elastyczny i łatwy w instalacji, a jego konfiguracja nie jest ograniczona żadnymi przewodami. Wystarczy instalacja urządzeń za pomocą śrub lub kleju, w zależności od powierzchni montażowej.

 

Konserwacja systemu alarmowego w prosty sposób

System AX PRO może być zarządzany i konserwowany w wygodny sposób poprzez aplikację Hik Pro-Connect App lub portal internetowy dla instalatorów. Instalatorzy i stacje monitorujące mogą nadzorować stan systemu alarmowego w dowolnym czasie z dowolnego miejsca po uzyskaniu autoryzacji użytkownika końcowego. Co więcej, raport o stanie systemu jest doskonałym narzędziem do aktualizacji usług serwisowych dla instalatorów.

 

Specyfikacja


Przycisk
1

Zabezpieczenie sabotażowe
Przód, tył

Transmisja
Technologia bezprzewodowa Tri-X

Częstotliwość: 868 MHz

Zasięg: 1200 m (otwarta przestrzeń)

Zasilanie
Bateria: 1x CR2450; 3 V

Żywotność do 3 lat

Temperatura pracy
-10 °C do 55 °C

Montaż
Natynkowy

Wymiary
63.8 mm × 63.8 mm × 17.9 mm

Waga
45.5 g

 

Więcej informacji
Producent Hikvision

Producenci

Hikvision
Ezviz
Satel
Dahua
Pulsar
Seagate
Imou
Tp-Link
Bitner
Western Digital
Uniview
Ubiquiti
Noxel
DSC
AMC
Cudy
Toshiba
Getfort
Hikmicro
Hilook by Hikvision
Reolink
Taio
Pixfra


  • Promocyjne
  • Najnowsze
Bezprzewodowy przycisk alarmowy AX PRO Hikvision DS-PDEB1-EG2-WE