Bezprzewodowy odkurzacz IMOU SV1

Producent

ImouImou
Brak w magazynie
SKU
SV1
1 998,00 zł

Sprzątanie domu może być zniechęcającym zadaniem. Ale z pomocą inteligentnego bezprzewodowego odkurzacza na mokro i na sucho Imou SV1 może to być pestka. To poręczne narzędzie do sprzątania, które warto mieć w domu. Jest lekki i łatwy w użyciu, dzięki czemu szybko i łatwo posprząta bałagan, zarówno duży, jak i mały. Ponadto bateria wystarcza na 35 minut, dzięki czemu możesz z łatwością posprzątać wszystko, od salonu po podłogi w kuchni.

ODKURZANIE I MOPOWANIE W JEDNYM KROKU - Inteligentna technologia wykrywania zanieczyszczeń automatycznie dostosowuje siłę ssania i wydajność wody w zależności od stopnia zabrudzenia. Zewnętrzny system spryskiwania wodą zapewnia ukierunkowane czyszczenie uporczywych, suchych plam za naciśnięciem jednego przycisku.


WYDAJNE CZYSZCZENIE - 6-milimetrowa krawędź tego odkurzacza ułatwia czyszczenie w pobliżu ścian i narożników. Dodatkowo moduł dezynfekcji wody elektrolizowanej pomaga odkażać podłogę podczas sprzątania.


KONSTRUKCJA Z PODWÓJNYM ZBIORNIKIEM WODY 750 ML - Czujnik stanu zbiornika wody przypomni Ci, kiedy zbiornik czystej wody jest pusty lub zbiornik na ścieki jest pełny, dzięki czemu możesz skupić się na codziennych zadaniach związanych z czyszczeniem.


SAMOCZYSZCZENIE JEDNYM PRZYCISKIEM - Po naciśnięciu przycisku funkcja samooczyszczania w połączeniu z elektrolitycznym usuwaniem bakterii z wody głęboko czyści wałek szczotki i rurkę wewnętrzną, dzięki czemu nigdy więcej nie musisz dotykać brudnego wałka.

DUŻA BATERIA 4000 MAH - Duża pojemność baterii 4000 mAh zapewnia moc czyszczenia do 35 minut

Więcej informacji
Producent Imou

Producenci

Hikvision
Ezviz
Satel
Dahua
Pulsar
Seagate
Imou
Tp-Link
Bitner
Western Digital
Uniview
Ubiquiti
Noxel
DSC
AMC
Cudy
Toshiba
Getfort
Hikmicro
Hilook by Hikvision
Reolink
Taio


  • Promocyjne
  • Najnowsze