Bezprzewodowy czytnik kart i breloków AX PRO Hikvision DS-PT1-WE

Producent

HikvisionHikvision
Brak w magazynie
SKU
302401677
432,00 zł

Bezprzewodowy czytnik kart i breloków AX PRO Hikvision DS-PT1-WE to urządzenie należące do systemu AX Pro, które łączy się z centralą i umożliwia skuteczną i szybką konfigurację alarmów. Czytnik został wzbogacony o lampkę LED i brzęczyk oznajmiające aktywowany alarm. . Urządzenie zaopatrzone jest w technologię bezprzewodową z zasięgiem radiowym do 1200 metrów i komunikacją dwukierunkową. Korzysta z szyfrowanej dwukierunkowej transmisji wykorzystując protokół TRI-X, działający na częstotliwości 868 MHz. Dla bezpieczeństwa transmisji jest ona zabezpieczona 128-bitowym algorytmem AES.

Bezprzewodowy czytnik kart i breloków AX PRO Hikvision DS-PT1-WE to urządzenie należące do systemu AX Pro, które łączy się z centralą i umożliwia skuteczną i szybką konfigurację alarmów. Czytnik został wzbogacony o lampkę LED i brzęczyk oznajmiające aktywowany alarm. . Urządzenie zaopatrzone jest w technologię bezprzewodową z zasięgiem radiowym do 1200 metrów i komunikacją dwukierunkową. Korzysta z szyfrowanej dwukierunkowej transmisji wykorzystując protokół TRI-X, działający na częstotliwości 868 MHz. Dla bezpieczeństwa transmisji jest ona zabezpieczona 128-bitowym algorytmem AES.

HIKVISION AX PRO

HIKVISION AX PRO to bezprzewodowy system alarmowy mogący być zarządzany przy użyciu aplikacji Hik-Connect. Dzięki aplikacji Hik-Connect użytkownik jest w stanie zdalnie zarządzać strefami: uzbrajać, rozbrajać i otrzymywać powiadomienia o intruzie weryfikowalne przez klipy wideo. W systemie AX PRO wykorzystano skuteczne połączenie konwencjonalnego systemu alarmowego i dwukierunkowej transmisji bezprzewodowej sygnałów alarmowych oraz monitoringu wideo, który może być wykorzystany jako weryfikacja wizualna zdarzeń alarmowych. Szukasz systemu alarmowego, który sprawdzi się budownictwie mieszkaniowym, sklepach, magazynach, czy biurach? AX PRO świetnie sprawdzi się w tych lokacjach.

Instalacja to pestka!

Bez kabli, bez zmartwień. System AX PRO jest elastyczny i łatwy w instalacji, a jego konfiguracja nie jest ograniczona żadnymi przewodami. Wystarczy instalacja urządzeń za pomocą śrub lub kleju, w zależności od powierzchni montażowej.

 

Konserwacja systemu alarmowego w prosty sposób

System AX PRO może być zarządzany i konserwowany w wygodny sposób poprzez aplikację Hik Pro-Connect App lub portal internetowy dla instalatorów. Instalatorzy i stacje monitorujące mogą nadzorować stan systemu alarmowego w dowolnym czasie z dowolnego miejsca po uzyskaniu autoryzacji użytkownika końcowego. Co więcej, raport o stanie systemu jest doskonałym narzędziem do aktualizacji usług serwisowych dla instalatorów.

 

Specyfikacja

 

Transmisja RF
Częstotliwość: 868 MHz

Komunikacja dwukierunkowa

Modulacja: 2GFSK

Zasięg: 1200 m (otwarta przestrzeń)

Przełącznik antysabotażowy
1

Wskaźnik
5

obszar (niebieski), usterka (pomarańczowy), uzbrojenie (niebieski), rozbrojenie (zielony), alarm (czerwony), sygnał (czerwony/zielony)

Sygnał dźwiękowy
obsługa tagów, opóźnienie wejścia/wyjścia, sabotaż/alarm

Zasilanie
Pobór mocy: w stanie czuwania 110 uA, max. 292 uA, napięcie 1.5 VDC

Bateria: AA x 3

Żywotność do 2 lat

Temperatura pracy
-10 °C do 55 °C

Montaż
Natynkowy

Wymiary
75 mm x 124 mm x 21 mm

Waga
176 g

Więcej informacji
Producent Hikvision

Producenci

Hikvision
Ezviz
Satel
Dahua
Pulsar
Seagate
Imou
Tp-Link
Bitner
Western Digital
Uniview
Ubiquiti
Noxel
DSC
AMC
Cudy
Toshiba
Getfort
Hikmicro
Hilook by Hikvision
Reolink
Taio


  • Promocyjne
  • Najnowsze