Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

pliki.noxel.pl

Monitoring Full Color
Monitoring Full Color w super cenie

 

Nowoczesne zestawy do monitoringu Full Color Noxel to całodobowa ochrona obiektu w kolorze. Zastosowany w kamerach sensor starlight oraz promiennik światła białego LED zapewniają kolorowy obraz nawet przy braku źródła światła i w nocy. Dzięki temu przy podglądzie i odtwarzaniu nagrań z kamer możemy zobaczyć więcej detali w lepszej jakości.

 

System nadzoru wizyjnego stał się standardem w rozwiązaniach sektora security. Aktualnie coraz częściej wybór użytkowników pada na kamery do monitoringu, które nagrywają obraz w kolorze przez całą dobę. Taki nowoczesny system pozwala na znaczne zwiększenie poziomu bezpieczeństwa chronionego obiektu, ponieważ nagrany materiał wideo jest wyraźniejszy i bardziej szczegółowy, niż w przypadku rejestracji w odcieniach szarości. 

Kamery z technologią Full Color świetnie radzą sobie zarówno w monitoringu wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektu. Trwała obudowa o klasie szczelności IP67 w pełni chroni urządzenie przed warunkami atmosferycznymi, wodą i kurzem. Dodatkowo kamera posiada szereg funkcji poprawiających jakość nagrywanego obrazu, np. WDR, DWDR, UTC, czy redukcję szumów 3DNR.

Zestawy do monitoringu Full Color znajdą zastosowanie m. in. w monitoringu: 

  • biura
  • sklepu
  • placu budowy
  • parkingu
  • domu i działki.

 

Proponowane rozwiązania nadzoru wizyjnego są w pełni kompletne. Do zestawu kamer dołączony jest odpowiedni rejestrator (NX-FCDVR54), pojemny dysk twardy, zasilacze, mysz, przewody BNC oraz niezbędne elementy montażowe.

Urządzeniami można łatwo zarządzać za pomocą aplikacji mobilnej BitVision. Umożliwia ona zdalny podgląd obrazu z rejestratora i natychmiastowe powiadomienia push w momencie wykrycia ruchu w nadzorowanej przestrzeni.

Z serii Noxel Full Color do dyspozycji użytkowników są zestawy z kamerami w obudowach tubowych lub kopułkowych oraz rozdzielczościach 5MP i 8MP (NX-FCAN5T, NX-FCAN8T, NX-FCAN8K).

Zestawy do monitoringu są polecanym rozwiązaniem dla każdego, kto nie chce tracić czasu na kompletowanie wszystkich elementów systemu. Niewątpliwą zaletą jest też ich konkurencyjna cena i funkcjonalność.

 


 

Zobacz dostępne zestawy:

NX-FCAN84KK

NX-FCAN84TK

NX-FCAN54TK

 Zestaw monitoringu 4 kamery 8MP + akcesoriaZestaw do monitoringu 4 kamery 8MP + akcesoria

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl